Kontakt: tel. +48 601-148-105

Dom Seniora Willa, ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo

Wiemy, że decyzja o tym, żeby zmienić dotychczasowe mieszkanie na placówkę opieki i spokojnej starości jest bardzo trudna. Wymaga pożegnania z przyjaznymi czterema ścianami i przyzwyczajenia do nowych warunków życia. Staramy się ulżyć w bólu w trakcie tego ciężkiego procesu, dbając o to, by pokoje w domu seniora były jak najlepiej przystosowane do potrzeb mieszkańców w starszym wieku. Zapewniamy więc estetyczny, nowoczesny wygląd oraz udogodnienia ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Bardziej opiekuńczych i spokojnych warunków nie można sobie wyobrazić.

Nowoczesne pokoje w domu spokojnej starości

Proponujemy seniorom zarówno 1-, jak i 2-osobowe pokoje w domu opieki, co pozwala zapewnić dopasowanie do potrzeb każdej starszej osoby - potrzebującej prywatności (np. niepełnosprawnej lub schorowanej) oraz wymagającej stałego towarzystwa. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w niezbędne elementy: wygodne łóżko, szafy na prywatne rzeczy oraz małą szafkę nocną przy łóżku z budzikiem oraz lampką. Każde pomieszczenie w opiekuńczej placówce dysponuje prywatną łazienką wykonaną w nowoczesnym stylu ze specjalnymi barierkami ułatwiającymi spokojne wykonywanie codziennych czynności w zakresie higieny, a także telewizorem, radiem oraz fotelem idealnym do czytania książek.

Nowoczesne pokoje w domu seniora

Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by zapewniać jak najbardziej przytulne i spokojne warunki pobytu, a także stale dbać o bezpieczeństwo starszych podopiecznych. Z tego powodu każde jedno- oraz dwuosobowe pomieszczenie wyposażone jest w specjalny pilot przywoławczy, którego senior może użyć w sytuacji, w której potrzebowałby pomocy. Opiekun zjawi się wówczas tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Nasze jednoosobowe pokoje w domu opieki na pewno spełnią wszystkie wymagania seniora przenoszącego się do nowoczesnej placówki. Znajdzie w nich wszystko, co tylko będzie mu potrzebne do życia i spokojnego przeżywania swoich starszych lat. Wersje dwuosobowe z kolei świetnie sprawdzą u każdego, kto odczuwa samotność i chciałby mieć na co dzień miłe towarzystwo innego pensjonariusza.

Zapraszamy do kontaktu!

Dom Seniora Willa

NIP: 5711048653

REGON: 519513901

nr. zezw. PS-IV.9423.1.5.2014.UR

ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo, woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: +48 601-148-105

Adres e-mail: biuro@dswilla.pl

Dom Seniora Willa / 2016 / dswilla.pl

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Realizacja: Seweryn Sildatk