Kontakt: tel. +48 601-148-105

Dom Seniora Willa, ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo

Niektórzy mówią, że najlepiej jest mieszkać w górach. Inni powiedzą, że nad morzem. Oba te miejsca mają wiele zalet, ale nie sprawdzą się dla każdego. Odnajdą się tam młodzi ludzie, ale niekoniecznie osoby starsze. Ci potrzebują spokoju, czystego powietrza oraz odpowiednich terenów do spacerowania. Wydmy lub górskie szlaki mogą stanowić za duże wyzwanie. Ale Mazury już nie! Jakie dokładnie są zalety życia w Domu Seniora w tym zakątku Polski?

Cisza i spokój

Po długich latach ciężkiej pracy, odchowaniu dzieci oraz wypełniania obowiązków, należy się odpoczynek. A najlepiej odpoczywa się w ciszy i spokoju. Trudno o niego w wielkich miastach. Zza okna dobiega dźwięk silników samochodu, krzyki lub głośna muzyka. Zaletą mieszkania na Mazurach jest to, że tutaj - wśród pól, drzew i jezior - roznoszą się naturalne dźwięki. Choćby śpiew ptaków, delikatny stukot kropli deszczu lub szelest liści drzew.

Dom Seniora na Mazurach – zalety mieszkania w tej części Polski

Nie bez powodu ten region nazywa się Zielonymi Płucami Polski. Czyste powietrze jest niezwykle ważne dla osób starszych. Ma bowiem duży wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Zaś powietrze miejskie, w którym unoszą się spaliny i inne nieczystości, może powodować kaszel, dyskomfort podczas oddychania lub choroby. Ma również negatywne konsekwencje dla mózgu. Czasami powoduje stany depresyjne, zaburzenia psychiczne, a nawet obniża sprawność intelektualną. Na Mazurach nie trzeba się o to martwić!

Dom Seniora na Mazurach - zachwycająca przyroda

Choć żegluga, czyli główna atrakcja regionu, nie jest zajęciem bezpiecznym dla seniorów, to nie ma tu nudy. Niemal każdy, kto odwiedza Krainę Tysiąca Jezior jest oczarowany jej pięknem. Wszechobecne, wyjątkowo malownicze krajobrazy można powydziwiać niezależnie od pory roku!

Zalety Domu seniora na Mazurach - doskonała lokalizacja

Ci, którzy nie mogą samodzielnie zając się rodzicami czy dziadkami w domu, chcą ich jak najczęściej odwiedzać. Warto więc wiedzieć, że Mazury to region, do którego łatwo dojechać. Istnieją tu dogodne połączenia kolejowe z największymi miastami. Wyprawa pociągiem czy samochodem z Warszaw, Gdańska i innych miast, nie stanowi żadnego problemu.

Zapraszamy do kontaktu!

Dom Seniora Willa

NIP: 5711048653

REGON: 519513901

nr. zezw. PS-IV.9423.1.5.2014.UR

ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo, woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: +48 601-148-105

Adres e-mail: biuro@dswilla.pl

Dom Seniora Willa / 2016 / dswilla.pl

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Realizacja: Seweryn Sildatk