Kontakt: tel. +48 601-148-105

Dom Seniora Willa, ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo

Coraz częściej zdarza się tak, że dzieci lub wnuki nie są w stanie zająć się członkami swojej rodziny, którzy wymagają pomocy w wykonywaniu codziennych czynności, a także odczuwają przytłaczającą samotność. Opieka w domu seniora – takim jak prowadzone przez nas miejsce - wydaje się więc być koniecznym, ale jednocześnie dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji. Świetnie wyposażona placówka spokojnej starości oraz wykwalifikowana kadra stanowią gwarancję, że mieszkańcom jesień życia będzie upływać w komfortowych, pełnych rekreacyjnych rozrywek warunkach.

Całodobowa opieka w domu seniora

Osoby mieszkające w naszej placówce spokojnej starości mają zapewnioną całodobową opiekę pielęgniarską, możliwość kontaktu z lekarzem oraz pełną organizację czasu w ramach rekreacyjnych aktywności. W ciągu tygodnia mogą odbyć zajęcia z fizjoterapeutą, wybrać się na spacer po ogrodzie lub wziąć udział w nabożeństwach. Kadra dba o to, by dostarczać seniorom jak najwięcej rozrywek i zachęcać do podejmowania aktywności. Regularnie odbywają się wieczory filmowe, koncerty muzyczne czy różnego rodzaju gry. Rekreacja w naszym domu opieki obejmuje również organizację imienin i urodzin, przez co pokazujemy, że starością naprawdę można się cieszyć.

Warunki życia - opieka w domu spokojnej starości

Całodobowa troska oraz rekreacja to nie wszystko! Pokoje w naszej placówce również zostały dostosowane do potrzeb mieszkańców w starszym wieku, także tych z schorowanych (pilot przywoławczy umieszczony przy każdym łóżku daje możliwość natychmiastowego przywołania kadry) lub obarczonych niepełnosprawnościami (ułatwienia w ramach wyposażenia). Nie można nie wspomnieć o wyżywieniu, jakie zapewnia nasz dom opieki. Gwarantujemy 5 posiłków w ciągu całej doby w ramach potraw kuchni polskiej wraz z dostosowaniem diety do restrykcji żywieniowych podopiecznego (np. cukrzyca).

Całodobowa troska, stała rekreacja, odpowiednie żywienie, dopasowanie wyposażenia pokoju do potrzeb - wszystko po to, by w jak najlepszy sposób dbać o każdego seniora w naszej placówce spokojnej starości.

Zapraszamy do kontaktu!

Dom Seniora Willa

NIP: 5711048653

REGON: 519513901

nr. zezw. PS-IV.9423.1.5.2014.UR

ul. Krzywa 34A, 13-240 Iłowo, woj. warmińsko-mazurskie

Telefon: +48 601-148-105

Adres e-mail: biuro@dswilla.pl

Dom Seniora Willa / 2016 / dswilla.pl

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Realizacja: Seweryn Sildatk